Darbuotojo vardas, pavardė

 Pareigos / Kvalifikacinė kategorija

  Irena Šmigelskienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja ,metodininkė

Jolanta Brazauskienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja, metodininkė

  Nijolė Jakštienė

 Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  Alina Jasovičienė

  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, metodininkė

  Justina Voitkevič

 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

  Inga Kvaraciejienė

  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, metodininkė

  Laimutė Mikalajūnienė

  Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  Lidija Molevičienė

  Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  Birutė Pajarskienė

  Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  Aldona Sabonienė

 Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  Ona Varanauskaitė

  Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  Aladona Vaitkevičiūtė

  Piešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė 

  Elena Maldžiuvienė

  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

  Jevgenija Babonienė

  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, metodininkė                                                   

  Ala Ziuganova

  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, metodininkė

 Dijana Kanarskienė

 Ikimokyklonio ugdymo mokytoja

  Anžela Janovič

 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja / Socialinė pedagogė

  Irena Bakšienė

 Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

  Rima Kurbakovienė

  Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja 

  Audronė Baltulionytė

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 Žaneta Šoblinskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Lilija Andraloit

 Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Irma Simanavičienė

  Specialioji pedagogė

  Virginija Klimavičienė

  Meninio ugdymo mokytoja, metodininkė

  Edita Zaksienė

  Vyresnioji logopedė

 Klimas Gusočenko

 Neformaliojo ugdymo pedagogas (fizinio lavinimo)

   Mantas Makutunovičius

Neformaliojo ugdymo pedagogas (fizinio lavinimo)
Jelena Baradulina

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Svetlana Balesinova

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Violeta Borina

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Česlava Kareiva

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

 Rita Tupikovskienė

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Zofija Lichodej

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Nijolė Didžokaitė

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Irina Voišnarovič

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Tanė Adamovič

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Eva Kartanovič

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

  Gražina Kondratovič

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

 Diana Palaimienė

  Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja