grupe_peledziukai

  „Pelėdžiukai“ - ankstyvojo amžiaus grupė (1,5-3 m.)

Lilija Andraloit – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Justina Voitkevič – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Irena Lisovskaja – ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

 

boruze

 

„Boružėlės“ -  (2-4 m.)

Laimutė Mikalajūnienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Alina Jasovičienė - ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Tanė Adamovič – ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

 

drugeliai-logo

„Drugeliai“ -  (2-4 m.)

Regina Butėnienė  -  ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Dijana Kanarskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Jelena Baradulina   – ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

kiskis

„Kiškučiai“ - ankstyvojo amžiaus grupė (1,5-2 m.)

Birutė Pajarskienė -  ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Renata Voitkevičienė - ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Gražina Kondratovič – ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

transcoder

„Žiogeliai“ -  (4-5 m.)

Lidija Molevičienė  – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Rima Kurbakovienė  -  ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Česlava Kareiva – ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

gandras

„Gandriukai“ -  (4-5 m.)

Valerija Stasė Leonavičienė -  ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Erika Urbienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Žaneta Šoblinskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

eziukai

„Ežiukai“ -   (5-6 m.)

Ala Ziuganova  –  ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Anžela Janovič – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Svetlana Balesinova – ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

pele

„Peliukai“ - priešmokyklinio ugdymo grupė (6-7 m.)

Aldona Vaitkevičiūtė –  priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Audronė Baltulionytė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Liudmila Kolesnikova – ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

 

bituciu_grupe

„Bitutės“ -  (2-4 m.)

Nijolė Jakštienė -  ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Ona Varanauskaitė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Eva Kartanovič – ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

2760

„Geniukai“ -  (5-6 m.)

Aldona Sabonienė -  ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Irena Bakšienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Zofija Lichodej – ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

zvirbliuku_grupe

„Žvirbliukai“ -  (4-5 m.)

Inga Kvaraciejienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja 

Jevgenija Babonienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Irina Voišnarovič – ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

voveriuku_grupe

„Voveriukai“ - priešmokyklinio ugdymo grupė (6-7 m.)

Irena Šmigelskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Jolanta Brazauskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Violeta Borina – ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja